Makelaar Barendrecht | Markant NVM Makelaars

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Barendrecht, Netherlands

markantnvmmakelaars.nl
Real estate agency· Appraiser· Real estate agents· Real estate agent

Makelaar Barendrecht | Markant NVM Makelaars Reviews | Rating 4,7 out of 5 stars (6 reviews)

Makelaar Barendrecht | Markant NVM Makelaars is located in Barendrecht, Netherlands on Middenbaan 94. Makelaar Barendrecht | Markant NVM Makelaars is rated 4.7 out of 5 in the category real estate agency in Netherlands.

Address

Middenbaan 94

Phone

+31 180620099

Open hours

...
Write review Claim Profile

M

Mandy Dekker

Wij hebben 2 keer een bezichtiging gehad via Markant en beide keren door Frits Markus. Uiteindelijk is onze keuze op een ander huis gevallen maar het contact met Frits is zeker een bericht hier waard. Tijdens bezichtigingen wordt echt de tijd voor je genomen. In deze rare tijd is dat nog wel eens anders, maar Frits geeft je echt de mogelijkheid om de woning goed te bekijken. Tijdens de bezichtiging geeft hij advies, denkt hij mee in mogelijkheden en is hij eerlijk en oprecht. Hij was goed bereikbaar voor vragen en heeft ons ook goede tips gegeven over hoe nu verder en wat je beter wel en beter niet kunt doen. Conclusie: Markant (Frits Markus).. zeker 5 sterren waard!

G

Gerard van der Hoek

Goede makelaar, prima service. Echt sympathieke lieden. Aanrader . Markant houdt je goed op de hoogte voor wat betreft voortgang verkoop en goede adviezen betreffende verkoopbiedingen.

S

Sanne W

Meerdere keren ben ik met Markant Makelaars in zee geweest, zowel het aankopen als het verkopen van mijn huis. Elke keer naar enorme tevredenheid geholpen. Markant is erg professioneel, communiceert goed zodat je weet waar je aan toe bent, adviseert, helpt je bij vragen en ontzorgt. Er hangt natuurlijk een prijskaartje aan vast, maar het is het helemaal waard wat je ervoor krijgt. Prijs kwaliteit en kwantiteit ! Ga zo door met jullie goede werk!

B

Bert van Meel

Recent een verhuur appartement aangekocht via Markant. Frits Markus heeft het hele traject begeleid op een hele prettige en professionele manier. Hij voelt feilloos de wensen en belangen van de partijen om tot het beste resultaat te komen. Communicatie is prima en afspraak is afspraak. Al met al ben ik zeer tevreden over hem en hele markant team!

C

CSN Nugteren

In deze moeilijke en overspannen markt heb ik steeds goed en nuchter advies gekregen. Ook de begeleiding nadat het bod was geaccepteerd is super!

J

Jessica Schaap-Bos

Fijn contact, kwaliteit boven kwantiteit! Erg goed bereikbaar telefonisch, per mail, ze staan altijd voor je klaar 6 dagen per week (vind ik echt een plus punt). Uiteindelijke beslissing blijft altijd aan jezelf, echter krijg je een oprecht, duidelijk deskundig advies. Zou het zo weer doen!